FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 7931548
nr 793 1548
ARMCHAIRS
one pair, contemporary, artificial leather, wear.
1 par, 1900-tal, konstläder
Condition: slitage
600
SEK 1000
Monday November 26 2012
at 17:17:12
200 kr
500 kr
700 kr
900 kr